Ranza ve Yatak Başlıkları

Artık odalarımız küçük çocuklarımızla nasıl sığacağız diye düşünmüyeceksiniz %100 doğal çıft katlı Ranzalar,la odalarınıza ferahlık ve geniş alanlar katacaksınız.

Baza ve karyolalar, farklı seçeneklerle yatak odalarında dilediğiniz dekorasyonu elde etmenize olanak sağlıyor. Yatak başlıkları, tek ve çift kişilik baza ve karyolalar, olmak üzere farklı ürün seçenekleri, kullanışlılığının yanı sıra birbirinden şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Hem Konforunuza Hem de Göz Zevkinize Uygun Karyola Modelleri
Standart yatak boyutlarına uygun olarak üretilen, son derece kullanışlı tek kişilik ve çift kişilik karyola modelleri fonksiyonel detaylarıyla dikkat çekiyor. Yatak odası, genç odası veya misafir odası tasarımına uygun olarak tercih edebileceğiniz karyolalar arasında özellikle metal ve ahşap malzemenin kullanıldığı tasarımlar ön plana çıkıyor. Ayaklı karyola modellerini tercih ettiğinizde, bu ayaklar sayesinde mobilyanın zeminden yükseltilmesi ile oluşan boşluklar ev temizliğinde işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Ürünlerin boyutlarına ve tasarımlarına bağlı olarak değişiklik gösteren karyola fiyatları ise; her bütçeye hitap eden geniş bir fiyat aralığında yer alıyor.

Yer Kazandıran Depolama Alanları için Birbirinden Kullanışlı Baza Seçenekleri
Bulunduğu mekanda ekstra yer kaplamayan, fazla eşyalarınızı saklayabileceğiniz depolama alanlarına ihtiyaç duyuyorsanız çeşitli boyutlarda satışa sunulan baza seçeneklerine göz atmanız yeterli! Baza ve karyolalar kategorisinde kolaylıkla bulabileceğiniz sade ve şık tasarıma sahip bu ürünler, temel renklerin kullanıldığı malzeme seçenekleriyle her tarzda dekorasyona kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Ayrıca birçok eşyanızı saklayabileceğiniz kullanışlı baza modelleri, tıpkı karyolalar gibi standart tek kişilik ve çift kişilik yatak ölçülerine uygun olarak üretiliyor.

Dekoratif Açıdan Baza ve Karyolalar
Baza ve karyolalar uygun yatak başlıkları ile kombinlendiğinde iç mekan tasarımında oldukça etkili birer nesne halini alıyor. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan yatak başlıkları; karyolanızı daha estetik bir hale getirdiği gibi, aynı zamanda odanızın tasarımını zenginleştiriyor. Tıpkı karyola ve baza modellerinde olduğu gibi yatakbaşı tasarımlarında da ahşap, metal, kumaş gibi çeşitli malzemelerin kullanıldığı birbirinden şık ürün seçenekleri bulunuyor.

Yatak odalarında dekorasyon anlamında pratik çözümler elde etmek isteyenler aradığı tüm ürünleri Koçtaş'ta buluyor. Siz de yatak odanızın tasarımından ödün vermeden alternatif depolama alanlarına sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek !

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 14 + 3 = ?
Canlı Yardım