Portmanto

Portmanto ve askılık modelleri ceket, palto, ayakkabı gibi kıyafetlerin ve şemsiye, şal gibi aksesuarların düzenli durmasını sağlamasının yanında antrelerin dekorasyonunu da şık bir dokunuşla tamamlayan işlevsel ve dekoratif mobilyalardandır. Seçim yaparken evin genel dekorasyon stiline ve antrenizin büyüklüğüne göre karar vermeniz uygun olacaktır. 

Portmanto Çeşitleri Nelerdir?

Portmanto modelleri genelde ahşap ya da MDF’den üretilmektedir. Dışarıda giydiğimiz giysileri, ayakkabıları ya da şemsiye gibi dış mekan aksesuarlarını tertipli bir şekilde muhafaza eden portmanto modelleri; aynalı, sürgülü ve kapaklı portmantolar olarak farklı modellere sahiptir.

Portmanto modelleri sürgülü, aynalı ve kapaklı olabildiği gibi kimi durumlarda giysi dolabı olarak da kullanılabilir. Ancak genelde portmantolara kaban, palto, ceket ve benzeri giysilerle ayakkabı ve şemsiye gibi ürünler yerleştirilir. Küçük alanlar için sürgülü, geniş alanlar içinse kapaklı modellerin kullanılması alandan tasarruf edilmesini sağlar. Ebatları ne olursa olsun şık portmanto modelleri ile antrenizde hoş ve düzenli bir görünümün ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Aynalı portmanto seçenekleri ise alanlarınızı daha geniş göstermenize katkı sağlar.  Tasarım zevkinize en çok uyanlar arasında en uygun fiyatlı portmanto modeline sahip olmak  için iyi bir pazar araştırması yapmalısınız.

Portmanto Düzeni Nasıl Olmalı?

Portmanto dekorasyonunda sahip olduğunuz alana ve antrenizin genel havasına göre seçim yapmanız daha iyi sonuç verecektir. İlk olarak küçük antreleri göz önünde bulundurursak bu alanlar için antrenizi karanlık ve olduğundan dar göstermeyecek boyutlarda modellerin tercih edilmesini öneririz. Alanı daraltacak büyük mobilyalar yerine portmanto askılık modelleri de iyi bir seçim olabilir. Geniş alanlarda ise aynalı, dolaplı ve puflu portmanto modelleri gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Askılık Çeşitleri Nelerdir?

Askılıklar da evlerin daha çok antrelerinde kullanılan mobilya grupları arasındadır. Bu ürünleri evinizin stiline uygun olan renk ve modellerde seçebilirsiniz. Askılık fiyatları, portmantolardan daha ekonomiktir. Küçük antrelerde ya da kalabalık olmayan evlerde kıyafet asmak için daha minimal tasarıma sahip yine de diğer modellerde olduğu gibi şık askılık modelleri bulunmaktadır. Aynalarla mekanın geniş ya da aydınlık görünmesi desteklenebilir. Antre dekorasyonunuzda ihtiyacınızı karşılayacak uygun fiyatlı portmanto ve askılıklar için bizimle iletişime geçin!

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 20 + 9 = ?
Canlı Yardım